Ayın Ferforje, 1972 yılında Değer Plastik adı ile sektöre ilk adımını atmıştır.

1989 yılında ise metal sektörüne de girerek hizmet alanını genişletmiştir. Yıllar geçtikçe adını ve kalitesini marka haline getiren şirketimiz 2005 yılına kadar metal sektöründe hizmet verdikten sonra, 2005 yılında ferforje imalat, metal ve aksesuar çeşitlerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Ayın Ferforje, Güneydoğu Anadolu merkez olmak üzere Doğu Anadolu, Akdeniz ve Türkiye'nin birçok iline talep üzere hizmetini taşımaktadır.

Kullandığı Kaliteli malzemeler ve eşsiz işçiliği sayesinde her zevke ve hayale uygun villaları, bağ evlerini, bina korkuluk ve bina giriş kapılarını, pencere ferforje alanında da her çeşidi referansları arasına katarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Ayın Ferforje, hem sizin hayallerinizdeki motifleri dilediğiniz şekle getirir hem de en son teknolojik yenilikleri takip ederek sizi sanatın modern çizgileriyle buluşturmayı da başlıca misyonu kabul eder. Bu bilinçle yıllardır sizlere hizmet vermeye devam eden Ayın Ferforje çalışanları, uzman ve işinde eğitim almış ekibiyle beğeninizi kazanmayı ve bu beğeniyi kalıcı kılmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz :

Bütün bilgi birkimimizi, beceri ve yeteneklerimizi en iyi şekilde sunmaktır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için çok önemlidir.

Yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmek ve çizgimizde ilerleyip sizlere daha iyi hizmet vermektir.Bu misyon çerçevesinde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz :

Hizmet ağımızı genişleterek ..bugün olduğu gibi gelecekte de tercih edilen marka olmayı en önemli vizyonumuz saymaktayız.

Verdiğmiz hizmette fark yaratarak Gaziantep ve türkiyede ferforje sektöründe tek adres olmaktır.


Zamanında hizmet, müşteri memnuniyeti ve kalıcı destek anlayışıyla köklü bir şirket olan Ayın Ferforje, sizlere hizmet vermeye devam edecektir...


ESTETİĞİN SANATA DÖNÜŞTÜĞÜ NOKTADA BİZ VARIZ..
                                                                                                                                                                                             Ayın Ferforje